Pagrindinių paslaugų kainos
Ar verta taisyti savo sugedusį nešėją pačiam?
Laikmenos (kieto disko) priėmimo techninė anketa

 

Duomenų atstatymo/atkūrimo paslaugų preliminarūs įkainiai, duomenų atkūrimo atstatymo kainos

Mes sukūrėme savo metodiką disko diagnozavimui ir atkūrimo kainų paskaičiaivmui. Galutinė duomenų atkūrimo ir atstatymo kaina paaiškėja po kelių analizės etapų, ir nuo darbų atlikimo greičio. Smulkenis kainininkas yra čia: http://www.matrix.lt/remont-hdd-prices.htm

1. Disko diagnostika (defektinio akto sudarymas), gedimo pobūdžio nustatymas, - analizė. Tai nemokama arba mokama paslauga, priklausomai nuo diagnostikos tikslumo. Laikmenų diagnostiką atliekame nepažeisdami juose esančių duomenų. Po šios analizės paaiškėja tiksli atsatymo galimybė (kokius konkrečiai failus arba katalogus bus galima atstatyti, ar visą diską/laikmeną ar tik jo dalį, ir pan.) ir kaina . Gedimo analizės įkainiai sekantys (įkainis priklauso daugiausiai nuo darbų atlikimo tikslumo ir skubumo):

Apytikslis įvertinimas 50.00 Lt. (standard mode); diagnozavimo darbai atliekami per 1 darbo dieną, jei nėra eilės nemokamai per 1-2 val. po gavimo.
Pastaba: visus darbus atliekame vietoje, turime visą diagnostinę aparatūrą ir savo laboratoriją vietoje, nesame tarpininkai kaip kitos firmos. Įvertinimas atliekamas apytikslis, kaina gali keistis 20-40%. Tiksliam įvertinimui žr. sekantį punktą.

Tikslus įvertinimas 250lt + pvm - naujiena - tikslus duomenų atstatymo ir atkūrimo kainos įvertinimas, su pilnu kliento duomenų nuskaitymu. Jei klientas sutinka apmokėti suderintą kainą, jis iškart gauna savo duomenis. Jei galvoja ar sprendžia dėl kainos, kliento duomenis saugome 1 mėn. po nuskaitymo, ir jis per vieną mėn. gali apsispręsti ar jam šitie duomenys reikalingi.

Tikslus įvertinimas ir garantuotai be eilės, esant labai skubiems atvejams - 400lt + pvm.

2. Diskinio kaupiklio ar kitos laikmenos, duomenų paruošimas nuskaitymui. Tiksli arba apytikslė kaina paaiškėja 1 punkto metu. Preliminariai ji yra (100-500-1000-5000) Lt. + PVM, priklausomai ko reikia kietojo disko arba laikmenos paruošimui nuskaitymui (žr. žemiau).

3. Duomenų nuskaitymas. Jo kaina priklauso daugiausiai nuo laiko sąnaudų. Kaina nuo 100lt iki 2000lt. Jei tai yra didelės talpos laikmena, RAID masyvas, arba pvz. yra daug blogų sektorių (bad'ų), susidėvėjusios galvutės, išbyrėjusi failų sistema, susigadinę bylų sistemos įrašai (pvz. MFT), tai gali užtrukti nuo dienos, savaitės iki mėnesio.

4. Nuskaitytų duomenų pateikimas klientui. Kaina priklauso kuriame nešiklyje (laikmenoje) duomenys grąžinami klientui, ir ar tai mūsų laikmena ar pačio kliento. Tai gali būti kitas kietas diskas, CDR, DVD laimena/diskelis, Flash tipo raktas arba kortelė.

2 as etapas gali skirstytis į tokius variantus:

2.0 VARIANTAS - visi duomenų atkūrimo darbai atliekami programinėmis priemonėmis. Kaina ~ 400lt+PVM, ir priklauso nuo atstatymo darbų ir duomenų surinkimo trukmės.

2.1 VARIANTAS - visi duomenų atkūrimo darbai atliekami pagrinde programiniais ir elektronikos litavimo metodais, jei padeda 2-3 mikroschemų perlitavimas (sėkmingo duomenų atstatymo galutinio rezultato ilgalaikė statistika apie 95 %)
Duomenų atstatymo įkainis - (500-1500-2000) Lt. + PVM (kaina priklauso nuo gedimo pobūdžio, duomenų pažeidimo lygio ir laiko sąnaudų, reikalingų surinkti duomenų fragmentus į visumą, disko donoro kainos).

2.2 VARIANTAS - duomenų atkūrimo darbai atliekami, kai reikia atidaryti disko hermobloką (hermetinį bloką) ir tvarkyti galvutes, komutatorių, paviršių, kitas diskinio kaupiklio dalis, jei yra prilipę galvutės prie paviršiaus, nesisuka varikliukas, susidėvėję galvutės, diskas buvo perkaitęs (sėkmingo duomenų atstatymo galutinio rezultato statistika apie 85-90 % ). Duomenų atstatymo įkainis - (1500-5000) Lt. + PVM (kaina priklauso nuo gedimo pobūdžio, aparatūrinio pažeidimo lygio, galvučių stovio, ar bandė kas nors prieš tai atkurti duomenis, disko donoro kainos). Jei diskas jau buvo kitur tvarkytas ir neatstatyti duomenys, pliusuojasi ~ 500-1000lt (priklauso nuo atvejo). Nes dažnai po kitų firmų bandymo atstatyti duomenis jie būna dar labiau pažeisti ar net tyčia sugadinti.

2.3 VARIANTAS - duomenų atkūrimo darbai atliekami su serveriais, RAID diskiniu masyvu (sėkmingo duomenų atstatymo galutinio rezultato statistika apie 85% ) Kainos nuo 2000lt+pvm iki 6000lt+pvm, priklausomai kiek diskų neveikia ir koks gedimo pobūdis, kokio pobūdžio RAID kontroleris, failų sistema, taip pat kokiame serveryje buvo talpinta informacija.

2.4 VARIANTAS - duomenų atkūrimo darbai atliekami su Flash tipo kortelėmis. Kainos nuo 50lt iki 500lt, priklausomai nuo pažeistų sektorių /blokų kiekio. (sėkmingo duomenų atstatymo galutinio rezultato statistika apie 80-90 % )

Pastaba: jei diskas buvo fiziškai lituojamas, atidaromas hermetinis blokas, keičiamos galvutės ir pan. jis klientui negrąžinamas. Tai darome dėl pačių duomenų saugumo, nes tokius diskus netikslinga transportuoti, vežioti (dėl to jie dar labiau gadinasi), ir jei klientui prireiktų kažkokių papildomų duomenų tada dar galima toliau pratęsti darbus. Antras dalykas tokie diskai vis tiek tampa negarantiniais, todėl jų vertė nedidelė, jie vėliau po kelių mėnesių išvalomi (jei klientas nepareiškia noro papildomai ką nors atstatyti) ir sunaudojami detalėms. Kliento kietasis diskas atiduodamas klientui tik tuo atveju jei buvo naudojamas pilnai programinis duomenų atkūrimo būdas. Iš esmės tas pats galioja atstatant visas kitas laikmenas (USB raktus, SD/MMC korteles ir pan.)

Atnaujinta: 2006.05.16, Copyright MATRIX, UAB. www.duomenys.com

 

CopyRight (C) 2005-2009, UAB "Matrix". Visos teisės saugomos.